אודות המשרד

המשרד הוקם בשנת 1995 ע”י עו״ד הראל מונק שהינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב משנת 1990 ועו״ד פעיל משנת 1992 המתמחה מזה כ 25 שנים בייצוג תובעים (בלבד) בתביעות נזקי גוף – תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד המוסד לביטוח הלאומי ותביעות ביטוח. מאז הקמתו צבר המשרד אלפי לקוחות מרוצים.

המשרד מתמחה בתאונות מורכבות המחייבות תיאום ושילוב של מספר תביעות מול מספר גורמים נתבעים כמו במקרה של תאונות דרכים שהן תאונות עבודה (בהן ניתן לתבוע הן את המוסד לביטוח לאומי והן את ביטוח החובה) או במקרה של תאונת עבודה (בה לעיתים ניתן לתבוע הן את המעביד בעוולת רשלנות והן את המוסד לביטוח לאומי)

המשרד מייצג אך ורק תובעים ואינו מייצג אף חברת ביטוח. בשל כך הוא אינו מצוי במצב של חשש לניגוד עניינים וכך תמיד מובטחת טובת הלקוח.

משרדנו אינו גובה דמי פתיחת תיק ואינו דורש מקדמות שכ”ט מהלקוח. שכר הטרחה משולם אך ורק באחוזים מתוך הפיצוי שנפסק.

המשרד ממוקם באזור הבורסה ברמת גן בסמוך לנתיבי איילון, לתחנת הרכבת ולחניון מרווח

ערכי המשרד

המשרד שם דגשים מיוחדים על מקצועיות על יעילות ועל שירות לקוחות, ומאופיין בניהול מוקפד של התיקים ובמיקסום הפיצוי ללקוח במהירות האפשרית.

יתרונות המשרד

“או שאמצא דרך או שאסלול אותה” (פיליפ סידני)

למשרדנו, אשר צבר אלפי לקוחות מרוצים, נסיון של מעל 25 שנה בייצוג תובעים בתביעות בגין נזקי גוף ( תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד הביטוח הלאומי ותביעות ביטוח).

משרדנו מתמחה בטיפול בתאונות מורכבות מבחינה משפטית המחייבות תיאום ושילוב מושכל וקפדני של מספר תביעות מול מספר גורמים נתבעים כגון במקרים של תאונות דרכים שהן תאונות עבודה.

אנו מייצגים אך ורק תובעים ואיננו מייצגים חברות ביטוח. איננו מצויים בניגוד עניינים אפשרי מול אף חברת ביטוח.

משרדנו אינו גובה דמי פתיחת תיק. שכר הטרחה משולם אך ורק באחוזים מתוך הפיצוי שנפסק.

עו”ד הראל מונק, יליד 1962, נשוי ואב לשניים, תושב הוד השרון.

בוגר תיכון חדש בתל אביב, רס”ן במיל באגף המודיעין.

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב משנת 1990 ועו״ד פעיל משנת 1992.

לאחר התמחות ושלוש שנות עבודה כעו”ד שכיר במשרד מוביל בתחום נזקי הגוף והביטוח הקים עו”ד מונק בשנת 1995 את המשרד המאופיין בניהול מוקפד של התיקים ובמיקסום הפיצוי ללקוח במהירות האפשרית. כל זאת, תוך מתן דגש מיוחד על מקצועיות על יעילות ועל שירות לקוחות.

עם ותק של למעלה מ 25 שנות נסיון מתמחה עו”ד מונק בייצוג תובעים (בלבד) בתביעות נזקי גוף – תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד הביטוח הלאומי ותביעות ביטוח. מאז הקמתו צבר המשרד אלפי לקוחות מרוצים.

המשרד מתמחה בתאונות מורכבות המחייבות תיאום ושילוב של מספר תביעות מול מספר גורמים נתבעים כמו במקרה של תאונות דרכים שהן תאונות עבודה (בהן ניתן לתבוע הן את המוסד לביטוח לאומי והן את ביטוח החובה) או במקרה של תאונת עבודה (בו ניתן, למשל, לתבוע הן את המעביד בעוולת רשלנות והן את המוסד לביטוח לאומי)

עו"ד אסף דינור

עו"ד אסף דינור

יליד 1981, נשוי ואב לשניים, תושב ירושלים

בוגר תיכון הראל, בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית 2008 ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן משנת 2016 ועו״ד פעיל משנת 2010.

עו"ד יבגני רויטברג

עו"ד יבגני רויטברג

יליד 1984, רווק, תושב ירושלים.

בוגר תיכון רנה קסין בירושלים, בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. עו”ד פעיל משנת 2013.

עו"ד נועה גיא וסרמן

עו"ד נועה גיא וסרמן

ילידת 1985, נשואה, תושבת תל אביב.

בוגרת תיכון קציר ברחובות, בעלת תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל ובעלת תואר ראשון בממשל מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד פעילה משנת 2016.

צור קשר

ליצירת קשר ולתיאום פגישה נא מלאו פרטיכם ונציג משרדנו ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי

רח' תובל 32, רמת גן

פקס 03-7513330

רח' תובל 32, רמת גן

פקס 03-7513330

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support